Polwica - odwodnienie drogi gminnej

Polwica - odwodnienie drogi  gminnej

W Polwicy realizowane jest zadanie polegające na wykonaniu odwodnienia drogi gminnej. Mieszkańcy Polwicy zwrócili się z wnioskiem do wójta Wojciech Głogulskiego w sprawie  wykonania odwodnienia drogi gminnej w Polwicy na wysokości nr 10. Prośbę swoją argumentowali faktem, że od wielu lat mają problem z brakiem odwodnienia drogi. Przy większych opadach deszczu tworzą się na drodze duże rozlewiska wody utrudniające dojście i dojazd do posesji. Ponadto zalegająca woda prowadzi do degradacji drogi wykonanej z kostki brukowej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców rozpoczęto prace związane z odwodnienie drogi. Ponadto w najbliższym czasie podjęte zostaną prace  polegające na regulacji wysokości  wjazdów na posesje mieszkańców.

Opublikowano: 06 lutego 2018 20:12