Dotacja w kwocie 90 943,38 zł na zakup doposażenia dla jednostek OSP w Gminie Domaniów

W dniu 19 kwietnia wójt gminy Domaniów Wojciech Głogulski podpisał umowę na dofinansowanie dla jednostek OSP w ramach konkursu ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości, który był organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Gmina Domaniów uzyskała dofinansowanie w kwocie 90 943,38 zł na zakup doposażenia dla jednostek OSP. Całkowity koszt zadania wyniesie 91 862,00 zł z tego wkład własny Gminy to tylko 918,62 zł (1%).  W ramach przyznanej pomocy zostaną zakupione: 3 defibrylatory, 2  zestawy narzędzi hydraulicznych Lukas oraz rozpieracz kolumnowy Holmatro.

Wniosek o datację przygotowany został przez Stanisława Górę Gminnego Komendanta OSP w Domaniowie, pracowników Urzędu Gminy oraz druhów z OSP.

Opublikowano: 02 maja 2018 20:38