Złote Gody Genowefa i Antoni Żygadło!

Z Ł O T E   G O D Y GENOWEFY I ANTONIEGO ŻYGADŁO !

W   dniu  28 kwietnia  2018r.  w Urzędzie Stanu Cywilnego w Domaniowie odbyła  się uroczystość  wręczania medali za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie”  dla Państwa  GENOWEFY I ANTONIEGO ŻYGADŁO zamieszkałych  w Piskorzowie.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zostały nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „medale te są podziękowaniem za wszystkie lata małżeństwa i wspólnego pożycia małżeńskiego”.

Jubilaci  50  lat  temu  wypowiedzieli  słowa  przysięgi  „ I ślubuję  Ci  miłość, wierność i uczciwość  małżeńską  oraz, że  Cię  nie  opuszczę  aż  do  śmierci”. Państwo  GENOWEFA I ANTONI ŻYGADŁO  ponad  pół wieku  trwają  przy  złożonej  przysiędze  małżeńskiej, którą  odnowili  w  dniu  Jubileuszu.  W chwilach  ciężkich  i trudnych  swego  pożycia  małżeńskiego   wspomagali się i wspierali na  dobre  i złe  i nie zawiedli  się na  sobie. Wręczenia medali dokonał Wójt   Gminy Domaniów -  Pan Wojciech Głogulski  wraz  z  Kierownikiem  Urzędu Stanu  Cywilnego -  Panią  Urszulą   Kucharzak  wręczono również   kwiaty i księgę z dyplomem  potwierdzającym  ZŁOTE GODY  wraz  z życzeniami  zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości  rodzinnej  na   jeszcze  wiele, wiele, wspólnych  lat. Ponadto  nie brakło lampki szampana i życzeń  od  przybyłej na  uroczystość Jubileuszu  rodziny, syna Tadeusza  z żoną i  dziećmi  i Henryka z żoną i  dziećmi  oraz pozostałych gości.

Opublikowano: 11 czerwca 2018 13:18