Remont w świetlicy w Swojkowie

Zakończono remont sanitariatów w świetlicy wiejskiej w Swojkowie. Oprócz odnowionych pomieszczeń sanitariatów, zmodernizowano instalację i przyłącza wodno-kanalizacyjne wraz z zamontowaniem nowego zbiornika na nieczystości płynne.  Wcześniej w świetlicy wykonano nową instalacji centralnego ogrzewania z montażem nowoczesnego energooszczędnego kotła c.o. wraz z grzejnikami, zmodernizowano instalację elektryczną wraz z wymianą oświetlenia, wykonano nowe przyłącze i zamontowano skrzynkę przyłącza instalacji wodnej p.poż. odnowiono i pomalowano ściany, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową oraz zamontowano klimatyzatory ścienne.'' Zdjęcia w załączeniu.

Zadanie zrealizowano ze środków budżetu Gminy Domaniów.

W obecnej kadencji systematycznie co roku prowadzone są prace modernizacyjne w świetlicy w Swojkowie. Dzięki nim świetlica staje się bardziej estetyczna i funkcjonalna zarówno dla mieszkańców Swojkowa jak również Gminy Domaniów.

Link do fb: https://web.facebook.com/UrzadGminyDomaniow/posts/460596531053034

Opublikowano: 12 lipca 2018 21:35