Jarmark wielkanocny w Oławie

W dniach od 23 do 25 marca 2018 roku, odbędzie się trzeci Jarmark Wielkanocny organizowany przez trzy samorządy: Gminę Domaniów, Gminę Miasto Oława oraz Gminę Oława.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do czynnego udziału w naszym Jarmarku.

Tradycyjnie podczas Jarmarku zostaną przeprowadzone konkursy, w tym roku: na mazurka wielkanocnego, domową nalewkę wiosenną oraz najładniejszą palmę wielkanocną. Poniżej zamieszczamy regulaminy konkursów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Do wygrania nagrody pieniężne.

Konkursy zostaną rozstrzygnięte w drugim (sobota) i trzecim (niedziela) dniu Jarmarku. W sobotę, 24 marca komisja konkursowa będzie wybierać najsmaczniejszego mazurka wielkanocnego i najlepszą domową nalewkę wiosenną. Aby wziąć udział w rywalizacji, należy do godziny 13.00 dostarczyć konkursowy produkt do namiotu organizatora, który  znajdować się będzie na oławskim Rynku. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników o godzinie 15.00.

W trzeci dzień Jarmarku, tj. w niedzielę, tj. 25 marca wybierać będziemy najładniejszą palmę wielkanocną. Do godziny 13.00 należy dostarczyć konkursową palmę do namiotu organizatora. Ogłoszenie wyników zaplanowano na godzinę 14.00.

Poniżej do pobrania regulaminy konkursów i karty zgłoszeniowe.

Opublikowano: 13 marca 2018 09:19

Kategoria: Komunikaty