Mobilny Punkt Informacyjny w Gminie Domaniów

Informujemy, że dnia 28 maja 2018 roku w siedzibie Urzędu Gminy w Domaniowie w Sali USC, w godzinach 10.00-13.00 zorganizowany będzie Mobilny Punktu Informacyjny.

Podczas „Mobilnego Punktu Informacyjnego”, mającego formę konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje.

Pracownik PIFE przedstawi aktualne możliwości wsparcia w zakresie instrumentów zwrotnych, w tym na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej. Udzieli także informacji na temat podstawowych zasad rozliczania dotacji i realizacji projektu dofinansowanego ze środków europejskich.

Z usług w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych skorzystać mogą wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej.

Konsultacje są bezpłatne.

Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano: 14 maja 2018 13:26