UWAGA ROLNICY! SUSZA W GMINIE DOMANIÓW - MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI O SZACOWANIE SZKÓD W UPRAWACH ROLNYCH

UWAGA ROLNICY!

W związku z wystąpieniem suszy na terenie gminy Domaniów, potwierdzonym przez System Monitoringu Suszy Rolniczej w Puławach, na wniosek Wójta Gminy Domaniów w dniu 22 czerwca 2018 roku, Wojewoda Dolnośląski powołał Gminną Komisję do spraw szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, na obszarach dotkniętych zjawiskiem atmosferycznym – susza na terenie gminy Domaniów w 2018 r.

Druki wniosku i załączników mieszkańcy mogą pobrać w Urzędzie Gminy Domaniów  (pokój nr 3 i nr 6) lub ze strony internetowej urzędu.

Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Gminy w Domaniowie w  pokoju nr  nr 8 (Sekretariat).

Osoby do kontaktu:

1. Czesław Wiśniewski – tel. 71 301 73 72 e-mail: c.wisniewski@gminadomaniow.pl
  2. Maria Lewandowska – tel. 71 301 73 66 e-mail: podatki@gminadomaniow.pl

Bieżące raporty dotyczące suszy publikowane są na stronie internetowej: http://www.susza.iung.pulawy.pl/

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod adresem: www.duw.pl/pl/urzad/wydzialy/wydzial-nieruchomosci-r/oddzial rolnictwa-i-sro/139,Oddzial-Rolnictwa-i-Srodowiska

Wójt Gminy Domaniów

/-/ Wojciech Głogulski

Opublikowano: 25 czerwca 2018 10:44

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

wniosek_rolnika_dotyczacy_oszacowania_szkod_w_gosp__rol_2018_4.pdf [293.22 KB]

oswiadczenie_nr_1_dla_rolnikow_nie_posiadajacych_dokumentacji_1.pdf [458.24 KB]