miejsca opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

Gmina Domaniów planuje utworzenie miejsca opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Otwarcie miejsca opieki uzależnione jest od pozyskania dotacji w ramach uzupełniającej edycji programu „Maluch+ 2018” oraz nabycia w tym celu budynku w Domaniowie.

W związku z opracowywaniem wniosku aplikacyjnego do wymienionego programu, w celu ustalenia faktycznych potrzeb zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam poznać opinię mieszkańców i ich potrzeby związane z opieką nad najmłodszymi dziećmi. Rodzice zainteresowani zapisem dziecka do ww. Instytucji proszeni są o uzupełnienie załączonej ankiety i dostarczenie jej do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Domaniowie budynek Urzędu Gminy pokój nr 13 lub przesłać drogą mailową na adres: domaniowgops@wp.pl  do dnia 31 lipca 2018 r.

Opublikowano: 10 lipca 2018 19:46

Kategoria: Komunikaty