Fotorelacja z Balu Sportowca zorganizowanego przez "RAPID DOMANIÓW"

Przedstawiamy państwu fotorelację z Balu Sportowca, którego organizatorem był klub sportowy "RAPID DOMANIÓW". Działacze klubu podziękowali wszystkim zawodnikom, sponsorom oraz samorządowcom za pomoc i wsparcie wręczając pamiątkowe dyplomy i medale. Zoorganizowany bal był doskonałą okazją do spotkania zawodników, sympatyków i przyjaciół klubu a także do wielu rozmów na temat działalności klubu i dalszych planów.

Dla wszystkich zawodników składamy gratulacje i podziękowania  za działalnośc na rzecz naszej społeczności oraz życzymy samych wygranych i wielu sukcesów sportowych. Wszystkim działaczom a w sposób szczególny dla Franicszka Zawera oraz Łukasza Wiśniowskiego za zaangażowanie w rozwijanie sportu w naszej Gminie. Podziękowania kierujemy także do wszystkich przyjaciół i sponsorów wspierających Rapid Domaniów.

Opublikowano: 06 lutego 2018 18:55

Kategoria: Katalog Imprez