BAUMIT COLORLOVE PRZEDSZKOLE

Przedszkolaki z Danielowic walczą w  konkursie ColorLovePrzedszkole firmy Baumit Polska! Idzie im świetnie
i są w ścisłej czołówce! Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mieszkańców i przyjaciół naszej gminy możemy im pomóc! Wystarczy codziennie ,  aż do 30 września,  oddać swój głos, wypełniając formularz na stronie BAUMIT COLORLOVE PRZEDSZKOLE  Dziesięć placówek z Wrocławia i okolic, które zdobędą największą ilość głosów internautów, zakwalifikuje się do ścisłego finału, w którym jury wybierze zwycięzcę. Laureat konkursu wygra malowanie   "colorlovej" elewacji  budynku dla swojego przedszkola. Liczymy, że będzie to właśnie Przedszkole w Danielowicach.  Mieszkańcy naszej gminy już raz pokazali swoją moc wygrywając Podwórko Nivea w Wierzbnie, dlaczego teraz miałoby być inaczej! Pomóżmy dzieciakom wygrać marzenie o "Colorlovym" Przedszkolu!

Jak głosować?

Wystarczy codziennie wejść na stronę http://baumitstar.pl/przedszkole i w zakładce  ZAGŁOSUJ wypełnić formularz wybierając Przedszkole w Danielowicach. Z jednego adresu mailowego można oddać jeden głos dziennie.
KONIECZNIE PAMIĘTAJCIE O AKTYWACJI LINKA KTÓRY PRZYJDZIE NA PODANY ADRES E-MAIL...TYLKO WTEDY GŁOS BĘDZIE ZALICZONY!

Opublikowano: 05 lipca 2017 12:41

Kategoria: Gminny Zespół Oświaty