W dniach 12, 13 oraz 16 października w przedszkolach i szkołach odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na akademiach uczniowie w szczególny sposób dziękowali nauczycielom oraz pozostałym pracownikom oświaty. Nowe sztandary Szkół Podstawowych, zaśpiewany hymn, wiersze, podziękowania, wręczane przez uczniów statuetki i przyznawane tytuły poszczególnym pracownikom szkoły… uroczyście i dziękczynnie. Dyrektorzy placówek nagradzali wyróżniających się nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, natomiast  Wójt Gminy Domaniów Wojciech Głogulski oraz Przewodniczący Komisji ds. Oświaty i Spraw Socjalnych Adam Salwach nagrodzili wszystkich Dyrektorów szkół i przedszkoli oraz złożyli życzenia wszystkim Pracownikom, wręczając na ręce Dyrektorów kwiaty. Podczas uroczystości można było odczuć, jakim wielkim szacunkiem uczniowie obdarzają wszystkich Pracowników szkół. A uśmiech i radość dziecka są największym podziękowaniem za pracę dla naszych Nauczycieli. Dopełnieniem uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej było wspólne spotkanie w dniu 13.10.2017 w Domu Strażaka w Domaniowie, gdzie na zaproszenie Wójta Gminy Domaniów przybyła większość nauczycieli, pracowników obsługi, administracji oraz emerytów. W ten sposób w miłej i uroczystej atmosferze spędzono Dzień Edukacji Narodowej.

Opublikowano: 23 października 2017 15:15

Kategoria: Gminny Zespół Oświaty