Festyny, pikniki: Dożynkowe, Gminne, impreza darmowa, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa

Dożynki

02 września 2017 od: 10:00 do 23:00
Domaniów, oławski, dolnośląskie
Domaniów

W tym roku gminne święto plonów będziemy obchodzić w sobotę 2 września. Zabawa rozpocznie się już o 10:00 zawodami sportowymi "Turniej Sołectw". O 11:00 po raz pierwszy w gminie Domaniów zostanie przeprowadzona akcja "Narodowe Czytanie". Oficjalne uroczystości tradycyjnie otworzy msza święta, w kościele parafialnym pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Domaniowie. Następnie dożynkowym korowodem przejdziemy na boisko sportowe, gdzie czeka dalszy ciąg atrakcji. W programie występy sceniczne, pokazy, animacje dla dzieci , pyszne jedzenie i wiele innych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „After Party”.

Realizacja: IDcom-web.pl