Kultura: Warsztaty, impreza darmowa, impreza dla dzieci

Warsztaty "Tak to widzę!"

23 sierpnia 2017 od: 14:00 do 16:00
Domaniów, oławski, dolnośląskie
Domaniów

Zapraszamy młodzież z gminy Domaniów do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych "Tak to widzę!", które odbędą się 23 sierpnia od 14:00 w Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Domaniowie. Zajęcia poprowadzą pracownicy Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu. Jest to pierwsza edycja tego projektu, która jest inspirowana postacią Jadwigi Nowak-Jeziorańskiej - żony słynnego "Kuriera z Warszawy". Program warsztatów został opracowany na podstawie części ekspozycji stałej Muzeum Pana Tadeusza – "Misja: Polska" i znajdujących się na niej eksponatów. Zajęcia potrwają dwie godziny i będą kursem tradycyjnej fotografii artystycznej połączonych z interdyscyplinarnym nauczaniem. Podczas warsztatów uczestnicy samodzielnie przeprowadzą cały proces tworzenia fotografii – od zrobienia aparatu typu camera obscura, po wywołanie zdjęć w ciemni. Najlepsze prace uczestników znajdą się na wystawie czasowej w Muzeum Pana Tadeusza. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o zapisy pod nr tel. 71 301-78-79.

Realizacja: IDcom-web.pl