"Maluch + 2019"

Pragniemy poinformować mieszkańców, że Gmina Domaniów złożyła wniosek o dofinansowanie  w ramach konkursu Maluch + 2019 na Dolnym Śląsku.

W przypadku przyznania dofinansowania zostanie otwarty punkt opieki dla dzieci do lat 3.
Złożenie wniosku możliwe jest dzięki wyrażeniu zgody przez Radę Gminy na zakup budynku w Domaniowie.

Do 25 stycznia 2019 r. komisja powołana przez Wojewodę Dolnośląskiego dokona oceny ofert, których wyniki zostaną przesłane do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Wyniki konkursu, wraz z przyznaną kwotą dofinansowania, ministerstwo ogłosi do 28 lutego 2019 roku.

Z informacjami na ten temat można także zapznać się na stronie internetowej Urzędu Wojewódzkiego pod adresem :
www.duw.pl/pl/biuro-prasowe/aktualnosci/15074,Maluch-2019-na-Dolnym-Slasku.html

Opublikowano: 11 stycznia 2019 21:46