GALA "SOŁTYS ROKU 2018"

„Sołtys Roku 2018”

Dnia 11 marca 2019r. odbyła się kolejna gala konkursu „SOŁTYS ROKU”. Wojewoda Dolnośląski- Paweł Hreniak wręczył statuetki nominowanym sołtysom. Nagroda „Sołtys Roku” przyznawana jest sołtyskom i sołtysom z Dolnego Śląska za ich działalność i osiągnięcia w takich obszarach jak: zaangażowanie w sprawy społeczne, organizację inicjatyw związanych z aktywizacją mieszkańców, działalność na rzecz wsparcia kultury i miejscowego folkloru. W tym roku, po nominacji przez Wójta Gminy Domaniów - Wojciecha Głogulskiego, w uroczystej gali uczestniczyli: Stefania Łabno-Staniszewska- sołtys wsi Radłowice oraz Paweł Gałuszka- sołtys wsi Gostkowice. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za trud oraz pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Opublikowano: 11 marca 2019 12:24