Wizyta wolontariuszy z Indii

W dniu 16.05.2019 roku w urzędzie gminy w Domaniowie miało miejsce spotkanie przedstawicieli lokalnej władzy oraz wolontariuszy z Indii – Dishy i Yasha. Goście przylecieli do Polski w ramach projektu Global Volunteer organizowanego przez firmę Aiesec. Przez tydzień gościli w szkole w Domaniowie, opowiadając o swojej kulturze oraz ucząc dzieci i młodzież języka angielskiego. Podczas pobytu  wolontariusze poznawali kulturę oraz zwyczaje naszego kraju, jak również mieli możliwość poznania funkcjonowania naszego państwa na szczeblu lokalnym, poprzez wizytę w urzędzie gminy oraz spotkanie z wójtem gminy Wojciechem Głogulski i pracownikami.Wójt zapoznał gości ze swoją pracą oraz zadaniami jakie realizuje samorząd gminny, wolontariusze natomiast opowiedzieli o sposobie funkcjonowania swojego państwa na szczeblu lokalnym.

Opublikowano: 27 maja 2019 09:01