Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 6 marca 2020 r. w świetlicy wiejskiej w Domaniowie odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” na szczeblu gminnym.

Uczestnikami zmagań byli uczniowie Szkół Podstawowych w Domaniowie, Goszczynie i Wierzbnie. Konkurs rozgrywany był z podziałem na dwie grupy wiekowe tj: uczniów szkół podstawowych klasy I-VI i uczniów szkół podstawowych klasy VII - VIII

Zmagania uczniów oceniała komisja pod przewodnictwem przedstawiciela PSP w Oławie st. kpt. Piotra Książkiewicza. Pozostali członkowie to Stanisław Góra - Komendant Gminny OSP w Domaniowie, Tadeusz Bojakowski - Sekretarz Zarządu Oddziału Gminnego OSP w Domaniowie oraz pracownik Urzędu Gminy w Domaniowie - Renata Krzyk.

W grupie I najlepsi okazali się uczniowie:

I miejsce - Kamila Oręczak SP Wierzbno,

II miejsce - Małgorzata Saluk SP Goszczyna,

III miejsce - Hanna Mikoda SP Domaniów.

W grupie II najwyżej ocenieni zostali:

I miejsce - Karol Oręczak SP Wierzbno,

II miejsce - Bartosz Kaźmierczak SP Domaniów,

III miejsce Oliwer Wiśniowski – SP Goszczyna.

Do finału powiatowego, który odbędzie się 31 marca 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Oławie zakwalifikowali się wszyscy w/w uczniowie.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy!

Opublikowano: 11 marca 2020 10:35

Realizacja: IDcom.pl