WÓJT GMINY DOMANIÓW ODZNACZONY MEDALEM STULECIA ODZYSKANEJ NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 8 czerwca 2020 r. Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski i Wicewojewoda Dolnośląski Bogusław Szpytma wręczyli w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenia państwowe nadane mieszkańcom Dolnego Śląska. Wśród odznaczonych znalazł się również Wójt Gminy Domaniów – Wojciech Głogulski, który został odznaczony MEDALEM STULECIA ODZYSKANEJ NIEPODLEGŁOŚCI.

Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości – polskie pamiątkowe państwowe odznaczenie cywilne ustanowione 15 czerwca 2018 r. jako dowód wdzięczności oraz wyraz szacunku dla osób, które położyły szczególne zasługi w służbie Państwu i społeczeństwu. Medal nadawany jest obywatelom polskim w okresie trwania Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2018–2022.

Ze względu na reżim sanitarny uroczystość została podzielona na dwie części. Poniżej fotorelacja z uroczystości.

Opublikowano: 23 czerwca 2020 09:05

Realizacja: IDcom.pl