Rozwój infrastruktury rekreacji na terenie Gminy Domaniów

W wyniku ogłoszonego w dniu 22 października 2019 r. zapytania ofertowego na realizację projektu pn.: „Rozwój infrastruktury rekreacji na terenie Gminy Domaniów” wyłoniono 5 wykonawców na wykonanie przedmiotowego zadania. Inwestycja polegała na doposażeniu boiska sportowego w miejscowości Piskorzów i Skrzypnik.

Zakres wykonanych prac:

Boisko w Skrzypniku:

- wykonanie ogrodzenia płyty boiska z ogrodzenia panelowego;

- montaż wiat stadionowych dla zawodników rezerwowych;

- montaż piłkochwytów;

- montaż wiaty w konstrukcji drewnianej;

- montaż ławek dla publiczności.

Boisko w Piskorzowie:

- wykonanie ogrodzenia płyty boiska z ogrodzenia panelowego;

- montaż wiat stadionowych dla zawodników rezerwowych;

- montaż ławek dla publiczności.

Niniejszy projekt otrzymał dofinansowanie z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie „Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej”.

Opublikowano: 30 lipca 2020 14:38

Realizacja: IDcom.pl