Ostatnia Runda Wieloboju Atletycznego

 (link otworzy duże zdjęcie)

14 listopada w sobotę w Wierzbnie odbyła się czwarta i ostatnia runda Wieloboju Atletycznego. W zawodach wzięły udział wszystkie Dolnośląskie kluby a same zmagania odbyły się bez udziału publiczności.

 

Drużynowo LKS Polwica Wierzbno zwyciężyło IV rundę jak i całoroczny cykl. Na drugim miejscu uplasowali się  " sąsiedzi"  z Maks Tytan Oława a trzecie zdobył Talent Wrocław.

Tuż za podium Górnik Polkowice, WKS Śląsk Wrocław i Mjolnir Wrocław.

Ekipa z Wierzbna już 12 rok z rzędu najlepsza w Województwie.

 

Indywidualnie tytuł Mistrzowski zdobyli: Amelia Łodzińska do  lat 12 wygrywając wszystkie 4 rundy i Dąbek Florian do lat 12 jak przystało na kolegę klubowego Amelii też zwyciężał za każdym razem.

Za Amelią uplasowały się nasze dwie zawodniczki Wiktoria Kasielska i Dagmara Krzemińska. A u chłopców oprócz wygranej Florka na najniższym stopniu podium stanął Natorski Marcin.

 

Do lat 15 wśród chłopców wygrał Szymon Góralski. U dziewczyn w tej grupie wiekowej musieliśmy uznać wyższość Mojsy Nikoli z Talentu Wrocław ale za to 2 i 3 należało do naszych zawodniczek Gabrysi Szymańskiej i Natalii Winiarskiej.

 

Do sukcesu całej drużyny przyczynili się też następujący zawodnicy zajmując też wysokie punktowane miejsca:

Kraska Maja, Jakubowska Anastazja, Milewska Karolina, Wojewoda Marta, Natorski Dawid, Biadalski Tymon, Protokowicz Cezary, Szumski Krzysztof i Zychowicz Błażej.

Tekst i foto. A. Kraska

    

Opublikowano: 19 listopada 2020 07:25

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 76

Gmina Domaniów

Realizacja: IDcom.pl