PROGRAM PILOTAŻOWY „POPRAWA JAKOŚCI SEGREGACJI NA TERENIE GMINY DOMANIÓW POPRZEZ WYDZIELENIE ZE STRUMIENIA ODPADÓW ZMIESZANYCH OPAKOWANIOWYCH CZYSTYCH OPAKOWAŃ PET”

zgk_domaniow.jpg

Szanowni Państwo,

zachęcamy do udziału w programie pilotażowym w zakresie poprawy jakości segregacji który będzie prowadzony na terenie Gminy Domaniów w miesiącu listopadzie 2020 r.

W ramach pilotażu otrzymają Państwo worki do segregacji odpadów w kolorze żółtym oznaczone jako PET.

Worki nieodpłatnie można odebrać w Siedzibie Spółki lub Urzędzie Gminy Domaniów, Domaniów 56. (Worki wydawane są do wyczerpania zapasów)

Worki odbierane będą w miesiącu listopadzie w terminach odbioru TWORZYW SZTUCZNYCH I METALI (żółte pojemniki). Worki proszę wystawić obok pojemnika !.

Do worków wrzucamy:

- czyste butelki PET po wodzie i napojach,

- czyste butelki po środkach, płynach i chemii gospodarczej, kosmetykach.

ODPADY MUSZĄ BYĆ CZYSTE POZBAWIONE ZAWARTOŚCI

Nie wrzucamy do worków:

- opakowań wielomateriałowych (np. kartony po mleku i sokach),

- plastikowych worków, folii, opakowań styropianowych

- puszek i opakowań z metali (np. po napojach, konserwach itp.),

- zabawek, skrzynek

- innych opakowań z tworzyw sztucznych (np. po serze, wędlinie).

Udział w pilotażu jest dobrowolny z tego tytułu nie poniosą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

Uwaga: worki będą odbierane dopiero w listopadzie. Proszę nie wystawiać worków w październiku, gdyz nie zostaną odebrane!!!

attach_file Załączniki

Ikona jpg gmina_domaniow.jpg jpg 18,00 kB