Międzynarodowy Dzień Kombatanta

Dziś w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Domaniowie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kombatanta. Pod opieką Powiatowego Koła Kombatantów jest 15 osób z naszej gminy. W uroczystości zainicjowanej przez wójta gminy Domaniów Wojciecha Głogulskiego udział wzięły Panie Domicela Marmulewicz, Stanisława Lewandowska, Józefa Rudnik, Domicela Rypałowska, Klara Snopek oraz Pan Kazimierz Domański. Obecni byli również zaproszeni goście: płk Eugeniusz Praczuk- prezes Powiatowego Koła Kombatantów, Elżbieta Rudnik- Weinert - sekretarz Powiatowego Koła Kombatantów, Przewodniczący RG Zdzisław Żygadło, radni: Grażyna Głogulska, Adam Salwach, Jadwiga Godzik, Leszek Kołecki, Bogdan Beń oraz Tadeusz Bojakowski- prezes TMZD. Młodzież przygotowała występy artystyczne, po których na zebranych w jednej z sal szkolnych czekał słodki poczęstunek.

Tekst i zdjęcia: GCKiC