'' Gminny Dzień Seniora" -fotorelacja i opis wydarzenia.

Blisko 190 osób bawiło się 13.10.2018 roku na ''Gminnym Dniu Seniora'' w Domu Strażaka w Domaniowie.
Centrum Kultury i Czytelnictwa zapewniło wiele atrakcji dla uczestników jak i zaproszonych gości.
Po oficjalnym powitaniu przez Dyrektor CKiC Magdalenę Wiżgałę, uroczystość uświetnił występ ,,Chóru Jubilat”. Następnie Wójt Gminy Domaniów Wojciech Głogulski wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Urszulą Kucharzak i Ks. Dziekanem Dekanatu Oława, proboszczem parafii Św. Ap. Piotra i Pawła Januszem Gorczycą obdarowali prezentem z okazji 90 urodzin Franciszkę Sosnowską z Polwicy. Seniorzy oraz goście mieli przyjemność zabawy przy dźwiękach zespołu Ludowego z Prusic ,,Trzy Dęby”.W tak melodii granych przez zespół seniorzy ruszyli do tańca i to z taka sprawnością, że trudno było dopatrzyć się oznak upływu czasu. Spotkanie obfitowało w śmiech śpiew i taniec oraz rozmowy. Seniorzy pokazali, iż mają w sobie wiele sił witalnych i nie wiek jest tutaj najważniejszy, lecz radość bycia razem, oraz fakt, że się o nich pamięta. Była okazja do wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Wieczór uświetnił występ taneczny w wykonaniu uczniów szkoły Hajdasz.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia wspólnej zabawy i stworzyli niezapomniany wieczór.
Życzymy Państwu, żeby dojrzały wiek był czasem aktywnym, pełnym pasji i możliwości, a jednocześnie czasem spełnienia, satysfakcji i poczucia znalezienia właściwego miejsca w życiu.
Do zobaczenia w przyszłym roku.