Spotkanie organizacyjne Klubu Seniora w Wierzbnie i warsztaty komputerowe w Domaniowie.

Spotkanie organizacyjne w Wierzbnie (link otworzy duże zdjęcie)

28.11.2018r w Wierzbnie odbyło się spotkanie seniorów z Wójtem Wojciechem Głogulskim i Danielem Górskim. Rozmowy dotyczyły spraw polityki senioralnej w naszej gminie. Pierwsze zajęcia w Wierzbnie dla seniorów odbędą się na początku nowego roku. Zapraszamy

10 grudnia 2018 r. w Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów odbyły się już kolejne zajęcia Klubu Seniora, prowadzone przez Daniela Górskiego. Pan Daniel prowadzi spotkania rozwojowe, na których porusza z seniorami ciekawe tematy. Prowadzi również zajęcia z podstaw obsługi komputera, które ułatwią naszym Paniom poruszanie się w świecie internetu. Zapraszamy Seniorów na najbliższe spotkanie rozwojowe w CKiC 13 grudnia 2018 r.

Opublikowano: 12 grudnia 2018 13:26

Kategoria: Katalog Imprez