POŻEGNANIE PRACOWNIKÓW ODCHODZĄCYCH NA EMERYTURĘ

Pożegnania nadszedł czas….

w dniu 21 czerwca 2017 r. w związku z przejściem na emeryturę, pożegnaliśmy dwie Panie zatrudnione od wielu lat w Przedszkolu Publicznym w Danielowicach. Panie, które nigdy nie zawiodły, które nigdy nie odmówiły pomocy. Wspierały dyrekcję, grono pedagogiczne, a także przedszkolaki. Pani Teresa Kołodziejczyk oraz Pani Krystyna Kuriata, związane z placówką przez wiele lat, jeszcze wtedy, gdy była to Szkoła Podstawowa, Zespół Szkolno-Przedszkolny, obecnie Przedszkole.

Dwa dni później 23 czerwca 2017 r. na zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół w Wierzbnie pożegnaliśmy trzy wspaniałe nauczycielki: Panią Marię Piasecką – nauczyciela mianowanego biblioteki, Panią Bożenę Czyżowicz – nauczyciela dyplomowanego wychowania wczesnoszkolnego klasy I-III, Panią Annę Bartoszewicz – nauczyciela mianowanego przyrody oraz biologii.

Przez niespełna 36 lat odchodzący nauczyciele przekazywali wiedzą swoim uczniom. Byli to nauczyciele z pasją. Panie uwielbiane przez uczniów, dyrekcję szkoły oraz innych nauczycieli, z którymi współpracowały. W tym roku zadecydowały o przejściu na zasłużoną emeryturę.

Dyrekcja szkoły, Grono pedagogiczne, Uczniowie, Rodzice, Wójt Gminy Domaniów, Przewodniczący Rady Gminy Domaniów, Przewodniczący Komisji Oświaty i Spraw Socjalnych, Dyrektor GZO złożyli wszystkim Pracownikom odchodzącym na emeryturę serdeczne podziękowania, wręczając kwiaty  oraz upominki, życząc zdrowia, wszelkiej pomyślności, poczucia zrealizowanych planów, nowych marzeń oraz chwil pełnych radości !