ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej - Święta wszystkich Pracowników Oświaty,

chciałbym złożyć serdeczne życzenia oraz podziękowania za Waszą pracę na rzecz Uczniów i Placówki.

Bez względu na zachodzące zmiany, nie tylko w przepisach prawnych dotyczących oświaty, ale także w codziennym życiu bez względu na to, jakie stanowisko pracy zajmuje się w szkole, jaki stopień awansu nauczyciel posiada oraz jakie obowiązki wykonuje...

Wszyscy pracujecie w jednym celu - DOBRA UCZNIA.

Dlatego dziękuję za to, że Jesteście świadomi pełnionej roli, że każdego dnia stawiacie czoła wielu problemom, często nieprzeciętnym. Staracie się nigdy nie poddawać i angażujecie się w trudne zadania. To wszystko wymaga cierpliwości, wytrwałości, zrozumienia i jednocześnie szerokiego spojrzenia na podstawowe potrzeby dzieci i młodzieży.

Dziękuję za przekazywanie Uczniom wiedzy i ponadczasowych wartości, dzieki którym przygotowani są do dorosłego życia do radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Jednocześnie życzę Wszystkim Pracownikom Szkół i Przedszkoli zdrowia, wszelkiej pomyślności, realizowania się w pracy, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, wielu ambitnych projektów i samych zadowolonych, radosnych Uczniów.

Wasza praca ma głęboki sens i zapisuje się w sercach uczniów!

Z wyrazami szacunku,

Wojciech Głogulski