STYPENDIA WÓJTA GMINY DOMANIÓW WRĘCZONE !

W dniu 26 czerwca 2020 r. Wójt Gminy Domaniów wręczył nagrody pieniężne oraz listy gratulacyjne najwibitniejszym uczniom, którzy w roku 2019/2020 otrzymali conajmniej 5 ocen celujących oraz posiadają szczególne osiągnięcia w dziedzinach szkolnych i pozaszkolnych conajmniej na szczeblu powiatowym. Podziękowania otrzymali również rodzice stypendystów. Stypendium Wójta otrzymują uczniowie w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji uzdolnionych Dzieci i Młodzieży pobierających naukę na terenie gminy Domaniów.

W tym roku po raz pierwszy stypendia otrzymali:

Szkoła Podstawowa im. Adam Mickiewicza w Wierzbnie

Zuzanna Protaś kl. VIII

Katarzyna Sebzda kl. VIII

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniowie: Bartosz Kaźmierczak klasa VIII

Jeszcze raz gratulujemy tak wysokich not i osiągnięć w minionym roku szkolnym. Życzymy powodzenia oraz dalszych sukcesów!!!

Opublikowano: 03 lipca 2020 09:05

Kategoria: Gminny Zespół Oświaty