HARMONOGRAM REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2021/2022 DO KLAS I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ ORAZ PRZEDSZKOLI PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ DOMANIÓW

Szanowni Rodzice,

rozpoczynamy rekrutację do szkół podstawowych, oddziałów przedszkolnych i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Domaniów.

Proszę zapoznać się z harmonogramem rekrutacji oraz kryteriami rekrutacji, a także punktacji na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego.

Wzory dokumentów udostępniane będą w poszczególnych placówkach oraz na stronach internetowych tych placówek.

Składanie dokumentów:

- bezpośrednio w placówce lub korespondencyjnie - drogą listowną,

- za pośrednictwem skrzynki elektronicznej szkoły/przedszkola ePUAP.