Gminny Dzień Seniora

09 listopada w Jankowie odbyła się coroczna impreza z okazji Dnia Seniora. Licznie przybyłych gości przywitała Dyrektor Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów Magdalena Wiżgała. Wśród nich byli Radni Gminy Domaniów Adam Salwach, Marek Bochenkiewicz, Ireneusz Gołąb, Krzysztof Jakibiszyn, Sołtysi Małgorzata Rakowska, Danuta Pikulska, Zbyszek Kopka, Proboszcz Parafii w Domaniowe Ks. Marek Górdziałek oraz Przewodnicząca Gminnej Rady Kobiet Franciszka Domańska. Spotkanie uświetnił występ młodszych mieszkańców naszej gminy : Amelii i Emilii Ciecierskich, które zagrały na fletach poprzecznych oraz Antoniego Janickiego na skrzypcach. Seniorzy z uwagą i zainteresowaniem słuchali przygotowanych utworów. Wszystkim Jubilatom życzymy samych radosnych chwil.