Najnowsze Aktualności

Turniej Nadziei Olimpijskiej

W dnu 12 czerwca w Siedlcach odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich. Wygrała reprezentacja Polski a w jej składzie  wystartowała nasza zawodniczka Natalia Pawlik. Natalia uzyskała 85 kg w rwaniu i 90 kg w podrzucie.

W tym samym dniu w Raszynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters.

Zawodnicy z Wierzbna przywieźli 3 złote medale.

Kamila Łodzińska  z wynikiem 53 kg w rwaniu i 70 kg w podrzucie zdobyła złoty medal w kategorii     76 kg.

Radosław Małecki zdobył złoty medal uzyskując w rwaniu 115 kg i w podrzucie 147 kg a startował w kat 89 kg.

Również złoto zdobył Adam Kraska startujący w najcięższej kategorii + 109 kg. Uzyskane wyniki to 148 kg w rwaniu i 182 kg w podrzucie to nowe rekordy Polski. Również rekord Polski w dwuboju został poprawiony o 4 kg i wynosi aktualnie 330 kg.

Adam wygrał też klasyfikację punktową w grupie wiekowej do 45 lat zdobywając 405 pkt przed Letuchyi Viktorem z Dynama ( Ukraina )401 pkt i Robertem Dołęgą z Orląt Łuków 387 pkt.

5 miejsca w punktacji open zdobyli Radek Małecki 358 pkt a wśród pań Kamila Łodzńska.