Drodzy mieszkańcy,

miło nam poinformować, że w dniu 22 lipca 2020 roku Wójt Gminy Domaniów zawarł z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego umowę o przyznaniu pomocy dotyczącą realizacji operacji pt. „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Domaniów oraz poprawa niezawodności sieci wodociągowej w miejscowości Domaniów, gmina Domaniów – Etap I”.

W wyniku zrealizowanej operacji nastąpi poprawa warunków życia oraz prowadzenia działalności gospodarczej w gminie Domaniów poprzez rozbudowę infrastruktury technicznej w zakresie gospodarki wodno-ściekowej obejmującej wykonanie systemu kanalizacji zbiorczej dla ścieków komunalnych oraz budowę odcinków sieci wodociągowej dla spięcia w sieć obwodową istniejących odcinków sieci wodociągowych rozgałęźnych.

Operacja współfinansowana będzie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Kwota wsparcia jaką otrzyma Gmina Domaniów wyniesie 2 000 000,00 zł

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

attach_file Załączniki

Ikona jpg Bez tytułu.jpg jpg 9,38 kB