ZŁOTE GODY PAŃSTWA ALINY I JÓZEFA SIATKOWSKICH

Z Ł O T E   G O D Y  !

W   dniu  11 czerwca  2021r.  w Urzędzie Stanu Cywilnego w Domaniowie  odnowiła swoje przyrzeczenia  małżeńskie następująca para z gminy Domaniów:

1)      ALINA I JÓZEF SIATKOWSCY  z Wyszkowic

Witając dostojnych Jubilatów i gości kierownik USC Urszula Kucharzak przypomniała, że życie to miłość zaufanie, ale też nieustanny kompromis.

Choć zdrowie szwankuje, kochają się nadal i wzajemnie wspierają. Tak w dużym skrócie wygląda przepis na udane życie obok drugiej osoby, które przeżyły wspólnie 50 lat.

Wręczając medale za „DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE”- symbol miłości, wierności i trwałej przyjaźni - Kierownik USC Urszula Kucharzak powiedziała, że jest zaszczycona, że może dokonać tej dekoracji.

Młodość serca jest niezależna od wieku i trwa dopóki potrafimy kochać ludzi z jego dobrymi stronami.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zostały nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odznaczenie jest podziękowaniem za wszystkie lata małżeństwa i wspólnego pożycia małżeńskiego. Medale wręczył Wójt Gminy Domaniów Wojciech Głogulski.

Kierownik Urzędu  Stanu  Cywilnego -  Pani  Urszula   Kucharzak  wręczyła również   kwiaty i księgi z dyplomami  potwierdzającym  ZŁOTE GODY  wraz  z życzeniami  zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości  rodzinnej  na   jeszcze  wiele, wiele, wspólnych  lat.

Jubilaci doczekali się 5 dzieci (2 synów i 3 córek) a także 5 wnuczek i 5 wnuków.

Sporządziła:

U .Kucharzak