Najnowsze Aktualności

GMINA DOMANIÓW Z KOLEJNYM DOFINANSOWANIEM

GMINA DOMANIÓW Z KOLEJNYM DOFINANSOWANIEM

W dniu 29 lipca 2021 r. Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Grzegorz Macko złożył na ręce Wójta Gminy Domaniów Wojciecha Głogulskiego PROMESĘ dla Gminy Domaniów w wysokości 123 658 zł. na dofinansowanie projektu realizowanego w ramach konkursu „Dolnośląski Fundusz Pomocy Rozwojowej 2021” pn: Przebudowa chodników i parkingów w ciągu drogi dojazdowej do Urzędu Gminy w Domaniowie. 

Jest to kolejny sukces naszej Gminy w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych na poprawę stanu technicznego gminnej infrastruktury.

Tekst: Urząd Gminy Domaniów.

 

Zapraszamy również na profil FB Pana Grzegorza Macko – Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego.

❗Wspieramy gminy Dolnego Śląska środkami z Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej❗

➡️ Zależy nam na równoważnym rozwoju całego województwa, dlatego pomagamy tym samorządom, których budżet nie może samodzielnie udźwignąć wszystkich ważnych dla mieszkańców inwestycji oraz projektów.

➡️ Dzisiaj w Domaniowie spotkałem się z Wójtem Wojciechem Głogulskim, aby przekazać mu promesę  w wysokości 123 658 zł na przebudowę chodników i parkingów w ciągu drogi dojazdowej do Urzędu Gminy Domaniów. 👍

➡️ Jednocześnie przypominam że Gmina Domaniów będzie tegorocznym organizatorem Dożynek Wojewódzkich - dzisiaj razem z Wójtem podpisaliśmy porozumienie w tej sprawie. 🌾

Już teraz wszystkich Państwa serdecznie zapraszam 5 września do Domaniowa❗

Źródło: FB Grzegorz Macko - radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.