Najnowsze Aktualności

 Zapraszamy na Dożynki Wojewódzkie w Domaniowie.

Zapraszamy na Dożynki Wojewódzkie w Domaniowie.

Tegoroczne Dożynki Wojewódzkie odbędą się 5 września na stadionie sportowym w Domaniowie. Tradycyjnie rozpocznie je uroczysta msza święta w Kościele pw. NNMP w Domaniowie, następnie Korowód Dożynkowy przejdzie na stadion sportowy, gdzie odbędzie się oficjalne rozpoczęcie imprezy. W programie między innymi misterium chleba oraz konkurs na najpiękniejszy tradycyjny wieniec dożynkowy. Oprawę muzyczną zapewnią Chór Jubilat i Orkiestra Dęta z Gminy Domaniów, Klub Kalina z Bystrzycy oraz zespół Krzykaśki. Po części oficjalnej odbędą się koncerty muzycznych gwiazd wieczoru: zespołów Sorry Boys i Ira.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego to wydarzenie

(696) Zapraszamy na Dożynki Wojewódzkie w Domaniowie - YouTube