ŻYCZENIA DLA ROLNIKÓW  Z OKAZJI DOŻYNEK

ŻYCZENIA DLA ROLNIKÓW Z OKAZJI DOŻYNEK

„Kto kocha swą ojczyznę, cnoty, obyczaje, niechaj strzeże tej ziemi, niech ją w skiby kraje”

Drodzy Rolnicy

Państwo Starostowie

Panie Marszałku

Panie Wójcie

Szanowni Państwo

W imieniu Wojewódzkiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych we Wrocławiu PIĘKNIE dziękuję ROLNIKOM za ciężką pracę na roli, dziękuję za zebrane ziarno, za zebrany chleb – który jest owocem tegorocznych  Dożynek – Święta Plonów 2021 r

Dziękuję Wam za umiłowanie Ojczyzny i zamiłowanie do ziemi  – ponieważ to Wy Rolnicy produkując zdrową  żywność jesteście żywicielami narodu polskiego.

Dożynki Wojewódzkie w Domaniowie – to święto ROLNIKÓW i mieszkańców województwa Dolnośląskiego.

Drodzy rolnicy życzę Wam zadowolenia i satysfakcji z pracy na roli, udanych plonów w kolejnym roku, życzę aby praca Wasza była właściwie doceniana i godnie wynagradzana, aby stać Was było na utrzymanie rodziny i rozwój gospodarstwa.

Życzę szacunku od innych dla ciężkiej  i odpowiedzialnej pracy ROLNIKA.

Tegoroczne żniwa, odbywały się w szczególnych warunkach – pandemia koronawirusa - ale jak zawsze daliście radę.

Szanowni  Rolnicy, życzę Wam i Waszym rodzinom, dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na każdy dzień.

Drodzy rolnicy bądźmy zawsze razem, ponieważ razem łatwiej jest rozwiązywać trudne problemy występujące  w rolnictwie.

Szanowni Państwo, bogaty rolnik to bogata Ojczyzna.

Panie Marszałku, Panie Wójcie proszę być dumnym z pracy Rolników województwa Dolnośląskiego.

SZCZĘŚĆ BOŻE ROLNIKOM i mieszkańcom województwa Dolnośląskiego.

Eugeniusz Chrzan