590 000 zł w ramach projektu Granty PPGR dla Gminy Domaniów

Szanowni Mieszkańcy Gminy Domaniów, wniosek Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym, został zaakceptowany. Łącznie 239 dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Domaniów otrzyma 206 laptopów, 5 tabletów i 28 komputerów stacjonarnych na łączną kwotę 590 000 zł.

W związku z przekroczeniem kosztów realizacji projektu, Centrum Projektów Polska Cyfrowa zmniejszyło dofinansowanie do kwoty 2.500 zł. na jeden laptop i jeden komputer stacjonarny oraz do kwoty 1.000 zł. na jeden tablet.

W chwili obecnej Gmina Domaniów jest w trakcie procedury podpisywania  umowy z Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Po podpisaniu umowy, kolejnym etapem będzie przeprowadzenie procedury przetargowej i wyłonienie Wykonawcy.

O kolejnych krokach będziemy Państwa informować na bieżąco.