ZBIÓRKA DLA UKRAINY

Przypominamy, że trwa zbiórka dla obywateli Ukrainy, którzy zostali dotknięci wojną.

Co jest potrzebne?

- żywność

- środki czystości

- artykuły higieniczne i środki opatrunkowe

- koce, śpiwory, pościel, ręczniki (nowe)

- latarki, baterie, power banki oraz inny rzeczy niezbędne w czasie wojny i dozwolone dla przewozu przez granicę

- środki medyczne pierwszej pomocy tj. zestawy opatrunkowe: bandaże, plastry, gazy, środki przeciwbólowe, koce termiczne, woda utleniona, rękawiczki, opaski uciskowe, sól fizjologiczna itp.

Wszystkie rzeczy można dostarczać do siedziby Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów  od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:00.

Liczymy na wsparcie mieszkańców gminy Domaniów i popieramy wszystkie akcje humanitarne dla Ukraińców, którzy zostali dotknięci wojną.
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod nr telefonu: 71 301 78 79 lub 667-400-054.