Bezpłatne wykonywanie zdjęć do dokumentów dla uchodźców z Ukrainy /  Безкоштовне фотографування на документи для біженців з України

Bezpłatne wykonywanie zdjęć do dokumentów dla uchodźców z Ukrainy / Безкоштовне фотографування на документи для біженців з України

Dla obywateli Ukrainy, którzy nie mają możliwości we własnym zakresie wykonania zdjęcia do nadania numeru PESEL, Urząd Gminy Domaniów zapewnia bezpłatne wykonanie zdjęć. Fotograf będzie obecny w budynku urzędu, na parterze (sala konferencyjna) w poniedziałek, środę, czwartek i piątek w godzinach 8:30 – 11:00.

Громадянам України, які не можуть самостійно сфотографуватися для присвоєння номера PESEL, Гmiнa Полiсe надає можливість безкоштовні фотознімки. Фотограф буде присутній у будинку Гmiни:

Понедельник, Cреда,Четверг, Пятница – 8:30 – 11:00.