Najnowsze Aktualności

ZŁOTE GODY PAŃSTWA IRENY I ADAMA SALWACH

ZŁOTE GODY PAŃSTWA IRENY I ADAMA SALWACH

                                   

                                                    Z Ł O T E   G O D Y ! 

 

W   dniu  13 maja  2022r. odbyła  się uroczystość  wręczenia medali za   „Długoletnie Pożycie  Małżeńskie„  dla Państwa  IRENY I ADAMA SALWACH zamieszkałych  w Goszczynie.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zostały nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ,medale te są podziękowaniem za wszystkie lata małżeństwa i wspólnego pożycia małżeńskiego.  Jubilaci  50  lat  temu  wypowiedzieli  słowa  przysięgi  „ I ślubuję  Ci  miłość , wierność ,i uczciwość  małżeńską  oraz  , że  Cię  nie  opuszczę  aż  do  śmierci  „Państwo  Irena i Adam Salwach  ponad  pół wieku  trwają  przy  złożonej  przysiędze  małżeńskiej  , którą  odnowili  w  dniu  Jubileuszu.  W chwilach  ciężkich  i trudnych  swego  pożycia  małżeńskiego   wspomagali się i wspierali na  dobre  i złe  i nie zawiedli  się na  sobie. Jesteście wzorem dla współczesnych małżeństw. Receptą na długoletni związek jest tolerancja i zgoda. Wójt Gminy Domaniów Wojciech Głogulski wraz z Kierownik  Urzędu  Stanu  Cywilnego  Urszulą   Kucharzak  wręczyli  Jubilatom medale ,  kwiaty i księgę z dyplomem  potwierdzającym  ZŁOTE GODY  wraz  z życzeniami  zdrowia , szczęścia  ,pomyślności  , miłości  rodzinnej  na   jeszcze  wiele , wiele , wspólnych  lat. Z tego związku małżeńskiego urodziło się 2 synów. Jubilaci są dziadkami 3 wnuczek. Na uroczystości nie brakło lampki szampana i życzeń od przybyłych gości na uroczystość.

 

 

 

 

 

Sporządziła:

 

mgr Urszula Kucharzak

Tel. 71 301 73 64