Najnowsze Aktualności

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

W Bydgoszczy 11 czerwca udanie startowały nasze dziewczyny w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski.

Po raz pierwszy w swojej karierze złoto zdobyła Natalia Pawlik z wynikiem 80 kg w rwaniu i 85 kg w podrzucie.

Do tej pory " Czarna" od roku 2013 zdobyła osiem srebrnych medali Mistrzostw Polski.

Swój pierwszy tytuł Mistrzyni Polski zdobyła na pomoście Zawiszy Bydgoszcz, na którym też trener Adam Kraska  pierwsze złoto Mistrzostw  Polski wywalczył w 2001 roku.

Czwarta była Weronika Olejnik z wynikiem 69 kg w rwaniu i 84 w podrzucie.  Weronika wywalczyła mały brązowy medal w rwaniu.

W najbliższą sobotę Natalia Pawlik wystartuje  w Akademickich Mistrzostwach Polski.

25 czerwca we Wrocławiu 2 kolejka Ligi Dolnośląskiej gdzie wystąpią dwie nasze drużyny ( po pierwszej rundzie zajmujemy odpowiednio 1 i 3 miejsce), a w tym samym czasie najmłodsze dziewczęta wystąpią w  Kosicach( Słowacja) na turnieju międzynarodowym.

Na zdjęciu zawodniczki z trenerem tuż po zawodach w Bydgoszczy.