Najnowsze Aktualności

Komunikat w sprawie sprzedaży węgla

Komunikat w sprawie sprzedaży węgla

Szanowni Państwo,

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców oraz mając na uwadze usprawnienie szybkiego zakupu węgla na cele opałowe, gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Domaniowie, po dopełnieniu wszystkich formalności, w dniu dzisiejszym złożył wniosek o wydanie zezwolenia na prowadzenie działalności jako podmiot pośredniczący.

Warunkiem zakupu opału jest złożenie deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). Przy zakupie węgla trzeba będzie tylko okazać kopię deklaracji Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Jeśli ktoś z Państwa nie posiada deklaracji CEEB, może ją otrzymać w Urzędzie Gminy Domaniów – pokój nr 3.

Więcej informacji można uzyskać pod nr. telefonu: 71 382 81 39 oraz e-mailowo: biuro@zgkdomaniow.pl

 

attach_file Załączniki

Ikona pdf Wniosek pdf 0,78 MB