Najnowsze Aktualności

JEDEN JARMARK – TRZY SAMORZĄDY

JEDEN JARMARK – TRZY SAMORZĄDY

Po raz kolejny Gmina Domaniów wraz z Urzędem Miejskim w Oławie i Gminą Oława jest współorganizatorem Jarmarku Wielkanocnego. Tegoroczny Jarmark będzie trwała aż trzy dni tj. od piątku 7 kwietnia do niedzieli 9 kwietnia.

Zapraszamy na oławski rynek, gdzie na wielkanocnych stoiskach będzie można nabyć: rękodzieło, ozdoby świąteczne, produkty lokalne, potrawy wielkanocne i wiele innych, ciekawych produktów.

Ponadto, przez trzy dni trwania Jarmarku, na scenie będzie można zobaczyć miedzy innymi: Orkiestrę Dętą z Domaniowa, Orkiestrę Dętą z Centrum Sztuki w Oławie, zespół Heavenly Five, Apostolskie Nutki, Studio Piosenki Kamilii Bakalarczyk – Kruk, The Cox oraz zespoły folklorystyczne i ludowe.

DLA NAJMŁODSZYCH PRZYGOTOWANO KONKURS – POSZUKIWANIE  WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA, DLA DOROSŁYCH KONKURSY: NA WIELKANOCNA PASCHĘ, WIELKANOCNY LIKIER JAJECZNY I WIELKANOCNĄ PALMĘ, DLA WSZYSTKICH -  KUCHARZENIE NA SCENIE.

Szczegóły u Organizatorów (Urząd Gminy Domaniów, Urząd Miejski w Oławie i Urząd Gminy Oława).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!