Najnowsze Aktualności

To zdjęcie przedstawia ikonę YouTube na żółtym tle z nieostrymi elementami, co sugeruje, że może być to kreatywna wizualizacja lub abstrakcyjne zajawki wideo.

MON dofinansuje budowę strzelnic w powiatach

- Dziękuję za to, że państwa jednostki samorządu terytorialnego wzięły udział w tym postępowaniu konkursowym związanym z budową i modernizacją strzelnic. To ważny program, który jest oczekiwany przez społeczeństwo - powiedział do samorządowców Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej. Szef MON wręczył zaświadczenia o przyznaniu dofinansowania na zadania związane z budową strzelnic wybranym w programie „Strzelnica w powiecie” samorządom z całej Polski. Uroczystość rozstrzygnięcia programu miała miejsce na strzelnicy Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce pod Warszawą.