Najnowsze Aktualności

TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA LEWINA BRZESKIEGO

6 marca w Skorogoszczy, odbył się turniej o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego. Wśród dziewczyn zawodniczki LKS Polwica Wierzbno wygrały w każdej kategorii wiekowej.

6 marca w Skorogoszczy, odbył się turniej o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego. Wśród dziewczyn zawodniczki LKS Polwica Wierzbno wygrały w każdej kategorii wiekowej.

W kategorii do lat 12 najlepsza okazała się Maja Kraska, a w kategorii do lat 15 zwyciężyła Alicja Szaruga z nowym rekordem życiowym w podrzucie 56 kg. W kategorii do lat 17, ważąca 54 kg Wiktoria Kasielska podrzuciła aż 85 kg, a do lat 20 pewnie wygrała Natalia Winiarska.

" Rodzynek" wśród chłopców patryk Siatkowski zajął drugie miejsce do lat 17, z nowym rekordem w podrzucie 113 kg.

W tym samym czasie nasi medaliści Mistrzostw Europy Florian Dąbek i Tymoteusz Biadalski, pod opieką trenera Damiana Susła odbierali nagrody w Bydgoszczy na Gali PZPC.