Najnowsze Aktualności

Uwaga! Utrudnienia drogowe na drodze gminnej relacji Polwica - Kuny

Uwaga! Utrudnienia drogowe na drodze gminnej relacji Polwica - Kuny

Rozpoczęły się prace remontowe na drodze gminnej nr 111603D na odcinku Polwica - Kuny.

Uwaga! Utrudnienia drogowe na drodze gminnej relacji Polwica - Kuny

Rozpoczęły się prace remontowe na drodze gminnej nr 111603D na odcinku Polwica - Kuny. Zakres prac obejmuje frezowanie istniejących warstw bitumicznych, wykonanie warstwy wzmacniającej wyrównawczej z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości 15 cm i ułożenie nowej warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego o grubości 5 cm.

Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie znaków drogowych oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Za tymczasowe utrudnienia przepraszamy. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby realizacja tej tego inwestycji przebiegła sprawnie, zaś uciążliwości z nią związane trwały możliwie jak najkrócej i miały jak najmniej uciążliwy charakter.