Najnowsze Aktualności

SETNE URODZINY ŚWIĘTUJE PANI MARIA DOMAŃSKA Z DOMANIOWA

SETNE URODZINY ŚWIĘTUJE PANI MARIA DOMAŃSKA Z DOMANIOWA

Setne urodziny to doniosły moment i niecodzienna chwila z tej okazji Czcigodną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Domaniów – Wojciech Głogulski wraz z Radną Grażyną Głogulską, oraz Radnym i Sołtysem wsi Domaniów Tomaszem Pachem, i Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Joanną Pach.

Setne urodziny to doniosły moment i niecodzienna chwila z tej okazji Czcigodną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Domaniów – Wojciech Głogulski wraz z Radną Grażyną Głogulską, oraz Radnym i Sołtysem wsi Domaniów Tomaszem Pachem, i Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Joanną Pach.

Składając najserdeczniejsze gratulacje i życzenia zdrowia, pogody ducha, spokoju i radości oraz wielu szczęśliwych chwil, miłości wsparcia i szacunku w gronie najbliższych, a także Błogosławieństwa Bożego i opieki matki Bożej na dalsze lata życia. Jubileusz ten jest też swoistą nagrodą za własną dbałość o zdrowie i dowodem na hart ducha oraz siłę charakteru.

Sto lat, to czas który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi wydaje się nie do osiągnięcia, to czas, w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Jeszcze raz życzymy Szanownej Jubilatce wszystkiego co najlepsze.