Najnowsze Aktualności

TRANSPORT WYBORY 7 KWIETNIA 2024

TRANSPORT WYBORY 7 KWIETNIA 2024

Wójt Gminy Domaniów informuje, że w dniu wyborów do organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r., w celu zapewnienia wszystkim wyborcom udział w wyborach, wprowadza bezpłatne kursy busów dla wyborców z miejscowości, w których nie znajduje się lokal wyborczy.

Wójt Gminy Domaniów informuje, że w dniu wyborów do organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r., w celu zapewnienia wszystkim wyborcom udział w wyborach, wprowadza bezpłatne kursy busów dla wyborców z miejscowości, w których nie znajduje się lokal wyborczy.

Organizatorem przewozów jest Gmina Domaniów, a operatorem przewozów Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Domaniowie. Busy będą oznaczone napisem na przedniej szybie WYBORY