Najnowsze Aktualności

II RUNDA WIELOBOJU ATLETYCZNEGO

13 kwietnia w obiektach Talentu Wrocław, odbyła się druga runda Wieloboju Atletycznego. Zawodnicy rywalizowali w takich konkurencjach jak : przysiady ze sztangą z przodu, sprint na 50 metrów oraz skok w dal z miejsca.

LKS Polwica Wierzbno wygrała drugą rundę i umocniła się na pozycji lidera po dwóch startach.

1. LKS Polwica Wierzbno     100 pkt

2. Talent Wrocław                  64 pkt

3. Śląsk Wrocław                   49 pkt

W kategorii lat 10 dziewczyn, czwarte miejsce zajeła nasza debiutantka Marysia Wierzbicka, zaraz po niej na piątym miejscu stanęła nasza najmłodsza zawodniczka Klara Suseł.

Kategorię do lat 12 zdecydowanie przejęła  Maja Kraska zdobywając pierwsze miesce z nowym rekordem w przysiadach z przodu 64 kg.

Do lat 15 wygrała Julia Wójcik ( Julia po raz pierwszy zostanie powołana na zgrupowanie Kadry Narodowej), na drugim miejscy była Alicja Szaruga z rekordem w przysiadach 82 kg.

W kategorii do lat 10 chłopców pierwszy raz na podium Hubert Trościaniec, zdobywając srebrny medal.

5 miejsce zajął Tymon Domański, a zaraz za nim na 6 miejscu stanął jego kolega z drużyny Karol Łokas.

W kategorii do lat 12 chłopców całe podium przejeli zawodnicy z LKS Polwica- Wierzbno. Pierwsze miejsce zajął Marcel Kucharski przed Wiktorem Kasielskim i Kornelem Mirosiem. Czwarty był Borys Picon.

W kategorii do lat 15 chłopców brązowy medal trafił do Wojciecha Motały z rekordem w przysiadzie 75 kg.

5 miejsce zajął jego bart Motała Marek,miejsce 7 Krzysztof Kaczmarek, miejsce 10 Wiktor Wierzbicki, a na miejscu 13 Kacper Domagalski.

Na zdjęciu nasza zwycięska ekipa z trenerką Katarzyną Kraską, podium do lat 12 chłopców i Hubert Trościaniec po raz pierwszy na podium.