Najnowsze Aktualności

I Sesja Rady Gminy Domaniów (kadencja 2024-2029)

I Sesja Rady Gminy Domaniów (kadencja 2024-2029)

Pierwsza sesja nowo wybranej Rady Gminy Domaniów oraz nowego Wójta Gminy Domaniów - za nami!

Dziś tj. 7 maja br. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Domaniów odbyła się I Sesja Rady Gminy Domaniów kadencji 2024-2029 na której Radni oraz nowo wybrany Wójt - Pani Dorota Sala złożyli swoje ślubowania. Obrady pierwszej sesji poprowadziła Pani Bożena Czyżowicz - najstarsza Radna.

Radni oraz Wójt otrzymali z rąk Przewodniczącej Gminnej Komisji Terytorialnej  zaświadczenia o wyborze. Po złożeniu ślubowania przez radnych nastąpiło uroczyste zaprzysiężenie Wójta oraz wybory na Przewodniczącego Rady Gminy Domaniów. Nowym Przewodniczącym Rady Gminy Domaniów został Pan Piotr Kożak.

Fot. iTVD