27 maja Dzień Samorządu Terytorialnego

W dniu dzisiejszym, w dniu 27 maja, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Jest to święto wszystkich, którzy przyczyniają się do rozwoju i pomyślności naszych gmin, powiatów i województw.

Szanowni Państwo Radni, Pracownicy Urzędu Gminy, Jednostek Organizacyjnych Gminy oraz Mieszkańcy Gminy Domaniów

Samorząd terytorialny jest podstawą demokratycznego państwa. To właśnie na szczeblu lokalnym podejmowane są decyzje, które bezpośrednio wpływają na jakość życia mieszkańców. To samorządowcy dbają o rozwój infrastruktury, edukacji, kultury i sportu. To oni troszczą się o bezpieczeństwo i porządek publiczny.

Dziękuję wszystkim, którzy angażują się w pracę samorządową. Wasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie są nieocenione. Dzięki Wam nasza gmina rozwija się i pięknieje.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego życzę Państwu dużo zdrowia, pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech podejmowane przez Was decyzje zawsze służą dobru mieszkańców Gminy Domaniów.

Z poważaniem,
Wójt Gminy Domaniów